Category: DEFAULT

Viflaime Viflaime - Orizont 77, Partaj - Izvor De Lumină (Colinde) (CD, Album)

Comments

  1. Siç edhe ju mund ta keni vënë re, Viki është mjaft aktiv në llogarinë e tij në Instagram, ndërkohë ditën e sotme na ka tërhequr vëmendjen një postim i tij në Insta Story.
  2. Romani i parë i publicistit të mirënjohur Veton Surroi. "Fluturimi i Vetëm i Azem Berishës.." është një trik i një mjeshtri të madh të interpretimit të kohës që jetojmë. Eshtë një përpjekje e re, mbase e njëmijëta në rradhë, që ta sfidojë një mendësi kosovare, por edhe mbarë-ballkanike, e cila përpiqet që gjërat t'i ndryshojë për një arsye të vetme - që ato.
  3. Lajmin e bukur bukuroshja e tregoi në Instagram nëpërmjet një fotoje ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur krah Lorikut. Gjinia e bebes që pritet të vijë në jetë akoma nuk dihet, por nëse është vajzë, Loriku dhe Monika e kanë gati emrin.
  4. NGA: FATMIRA NIKOLLI Diktatura, u mbajt në këmbë jo vetëm nga diktatori e ministrat e tij. Ajo u ushqye çdo ditë nga mijëra zyrtarë, të tillë si ata që mund të kemi parë të shkulin flokët e të qajnë me fjalë e dihatje, vdekjen e tij. Titulli i këtij shkrimi, shpërfaq përshtypje që merr nga .
  5. Para se të ndërrojnë jetë, njerëzit kanë përjetim të ndryshme sikur do të bëjnë udhëtime të pakthyeshme. Këto rrëfime vijnë nga persona që kanë përjetuar vdekjen klinike dhe janë rikthyer në jetë sërish. Sipas një studimi të fundit, njerëzit që janë pranë vdekjes komunikojnë me personat e tyre.
  6. Shpesh, gratë e këngëtarëve po arrijnë të tërheqin më shumë vëmendja sesa bashkëshortët e tyre të famshëm. Kjo, tashmë është e ditur dhe mjaftë e hasur në vendin tonë. Kështu po ndodh edhe me Fjolla Svircdn, bashkëshorten e këngëarrit Alban Mehmeti, e cila shpesh është në fokusin e gazetarëve të medias rozë, shkruan “Kosovarja”. Çka [ ].
  7. s’mundet me u quajt “Opozite” dy banda kriminelesh,hajnash armiqe te popullit shqiptare. Urrejtjen kta e kan me cdo “Rame” qe i zbret nga pushteti dhe kerkon te bej Drejtesi dhe ndertoj njoi shtete cerrikardtabidemalansropmigersi.co e cila per kte rrace qensh islami eshte joe natyreshme!!!
  8. Nuk ka produkte To be determined Transporti 0 Lekë Totali.
  9. Feb 28,  · Re: F A B U L A! Minjte dhe macja Thane se bashku minjte me goje, qe macen e zeze ta vinin ne loje. - Ta sjellim verdalle, t'ja bejme me hile, ti.