Category: DEFAULT

Bessahtec Ya Omri

Comments

  1. Magaalada Dhuusamareeb ee Caasimadda dowlad Goboleedka Galmudug ayaa waxaa lagu waday in 5-ta Bishan uu ka furmayo Shirweynaha Dib-u-heshiisiinta Galmudug oo ku dhawaaqay Ra’iisul Wasaaraha Xukuumadda Federaalka Soomaaliya Xasan Cali Kheyre,hayeeshee dib u dhac ayaa ku yimid.
  2. Sacad siciid waa Makahiil, Ogadeen. Sacad, Waxey Habergidir wadaagaan, Dhanka hooyo. Dhaqankiisana waa Hawiye. Ceebna malaha haddii ey sheegtaan, .
  3. Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, pritet të intervistohet nesër nga Gjykata Speciale në Hagë. Për implikimet juridike dhe politike të këtij procesi ka folur avokati Besnik Berisha në Info Magazine të Klan Kosovës. “Thirrja e tij ka qenë e pritur. Kurdo që është përmend se ai mund të mos jetë i .
  4. Apr 30,  · The news of the release of Zainab Aliyu by Saudi Arabia authorities has been received with great relief by Reno Omokri, a former aide to ex-President Goodluck Jonathan and an ardent critic of President Muhammed Buhari.
  5. cerrikardtabidemalansropmigersi.co është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Në cerrikardtabidemalansropmigersi.co do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.
  6. Bessa Bytyqi Ramabanja is on Facebook. Join Facebook to connect with Bessa Bytyqi Ramabanja and others you may know. Facebook gives people the power to .
  7. El Hachemi Guerouabi né le 6 janvier à El Mouradia (La Redoute - Alger et décédé le 17 juillet à Zeralda - Alger) est un chanteur algérien du genre.
  8. Besa Shahini sot ka marrë zyrtarisht detyrën e Ministres së Arsimit, Sportit dhe Rinisë në Shqipëri. Shahini është ministrja e parë nga Kosova në Shqipëri, pasi që Gent Cakaj nuk u dekretua nga presidenti i Shqipërisë,Ilir Meta si ministër i Jashtëm. Ajo ka falënderuar paraardhësen e saj, Lindia Nikolla dhe ka thënë se ajo e [ ].